Цени на SFP,SFP+ и XFP модули

Data Rate Wavelenth Distance Package Temp. Source
SFP (155M/1.25G)
155M 850 2KM SFP 0~70 850nm
VCSEL
155M 1310 10KM SFP 0~70 FP+PIN
1.25G 850 550M SFP 0~70 VSCEL+PIN
1.25G 1310 20KM SFP 0~70 FP+PIN
10/100/1000Base Copper SFP
10/100/1000M 1000M (UTP-5) Copper SFP 0~70
BIDI SFP (155M/1.25G SC Interface)
155M 1310/1550 0-20km SFP 0~70 FP+PIN
155M 1550/1310 0-20km SFP 0~70 FP+PIN
1.25G 1310/1550 20KM SFP 0~70 FP+PIN
1.25G 1550/1310 20KM SFP 0~70 DFB+PIN

©2019 Официалния сайт на фирма „АЛЦЕГ“ ООД. All Rights Reserved. Powered by WordPress.

Изработка на сайт: OnboxMedia - Пакет ОМ Старт